Aleksandra Andrzejewska wciąż wygrywa

- Kategorie : Ogólny

W ostatnim czasie na rozkładzie Aleksandry znalazły się dwie edycje Bike Maratonu i dwie Bike Atelier MTB Maratonu oraz wyścig etapowy Jura MTB Race. Wszystkie zakończyły się pełnym sukcesem zawodniczki CST Accent MTB Team, która bezapelacyjnie wygrała każde zawody, w których wzięła udział. Wielkie brawa!

Jednak nie tylko Aleksandra zasłużyła na pochwały. Cała ekipa spisuje się bardzo dobrze, czego najlepszym dowodem jest zwycięstwo drużynowe w pierwszej, historycznej edycji wyścigu JURA MTB Race. Po trzech etapach szlakami Jury Krakowsko-Częstochowskiej nasza grupa okazała się zdecydowanie najlepszym teamem zawodów, a drużynowe wygrane zawsze cieszą podwójnie. Indywidualnie też było bardzo dobrze: w klasyfikacji generalnej Oliwier Machura wygrał w kategorii M18, a Michał Ficek zajął drugie miejsce w kategorii M30.

Bardzo wartościowe wyniki zajęli ostatnio także Szymon Stawowy, który wygrał klasyfikację Pucharu Polski Masters I, jednocześnie zwyciężając w kategorii M30 Bike Maratonu czy Robert Greszta, który jako jedyny reprezentował zespół w Ultra Jura MTB Maratonie, prowadzącym z Krzeszowic do Częstochowy. Po przejechaniu 160 kilometrów Robert stanął na drugim stopniu podium w swojej kategorii. W lipcu i sierpniu na podium różnych wyścigów stawali w swoich kategoriach jeszcze Maciej Pitach, Radosław Kiraga, Jakub Antkowiak czy Piotr Pala.

Każdy dołożył swoją cegiełkę do rozwoju drużyny. Gratulacje dla całej ekipy i wielkie dzięki za walkę do końca w każdym wyścigu!