WHERE PASSION
MEETS THE GROUND

Poznaj CST Poland

Ogumienie CST (CST Poland) dynamicznie się rozwija, każdego roku robiąc zdecydowany krok do przodu. Od kilku lat flagowym projektem CST w Polsce jest grupa kolarska CST Accent MTB Team, której liderem jest wielokrotny mistrz Polski Dariusz Batek. Opon CST używa coraz więcej ekip kolarskich w Polsce, jak choćby Hurom Sławno Accent Team czy Akademia Kolarska Michała Kwiatkowskiego Copernicus. W 2019 roku braliśmy też udział w słynnym etapowym wyścigu Cape Epic, wyposażając jedną z polskich drużyn w opony CST. Jako CST Poland jesteśmy obecni na całym świecie poprzez udział w sztafecie dookoła świata Bike Jamboree. Uczestnicy tej śmiałej wyprawy również korzystają z niezawodnych opon CST.

Leśne ścieżki, pumptrack, górskie trasy, stary dobry asfalt. Gdziekolwiek jedziesz, tam towarzyszyć Ci będą opony CST, które poradzą sobie z każdym wyzwaniem, jakie stawi przed Tobą obrana droga. Nasze opony rowerowe zaprojektowane są z myślą o połączeniu trwałości i efektywności, bez konieczności rozbijania banku. W naszej ofercie znajdzie się coś dla każdego – dla tych, co rowerem dojeżdżają do pracy, i dla tych, co na rowerze relaksują się w czasie wolnym, dla profesjonalnych kolarzy i amatorów, dla tych w lajkrze, i tych co się wożą luźno. Do wyboru, do koloru!

Rowery

Niezależnie od tego, czy ścigasz się, pracujesz, polujesz czy po trochu wszystkiego, razem z CST pokonasz każdy teren. Właściwe ogumienie to podstawa do robienia osiągów. Mamy to dla Ciebie! Nasze opony oferują innowacyjne technologie odznaczające się wytrzymałością i rozsądną ceną. O ich jakości przekonali się najlepsi - Adam McGill nie może się mylić! Znajdź swoją wersję bieżnika w naszej szerokiej ofercie!

ATV

Motocykle

Gdziekolwiek jesteś łamiąc się w zakrętach lub gazując przez las w nieznane, musisz polegać na swoich oponach, że dowiozą Cię tam, gdzie zmierzasz. Opony CST dadzą Ci wyniki, jakich oczekujesz, trwałość, niezawodność, bezpieczeństwo i komfort jazdy – wszystko to w przystępnej cenie. Naszą specjalnością jest offroad w każdej jego odsłonie. Poznaj naszą ofertę!

4x4

Znajdź odpowiednią oponę dla Twojej maszyny, a ona zabierze Cię wszędzie, gdzie tylko będziesz chciał! W CST wiemy, że gdy wzywają bezdroża, nic nie może Cię zatrzymać. Opony na trudny teren to nasza specjalność! Nasze opony to niezawodność, trwałość i komfort jazdy w jednym.

@cstpoland • Lubię to!

#SocialMedia

@cst_poland • Obserwuj!

Mały gravelowy konkursik? Czemu nie 🙃 Co trzeba zrobić? 👉 Polubić i udostępnić nasz post, a przede wszystkim wrzucić w komentarzu fajne gravelowe zdjęcie. Jakie? "Najlepsze gravelowe zdjęcie". Liczymy na Waszą kreatywność 🙂 Co można wygrać? 👉 Mleko CST, łyżki do opon CST

Czytaj więcej

Regulamin konkursu „Najlepsze gravelowe zdjęcie” z dnia 3 lutego 2023 r. I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejszy Regulamin określa warunki, na których odbywa się konkurs: „Najlepsze gravelowe zdjęcie” (zwany dalej „Konkursem”). 2. Organizatorem Konkursu jest OGUMIENIE CST S.C. A.BRE

Czytaj więcej

CST Tirent jest oponą uniwersalną. Sprawdzi się idealnie na drogach asfaltowo-szutrowych, ale i na bezdrożach poradzi sobie znakomicie. 👌 W każdym razie zwolennicy graveli będą zadowoleni. 🙂 Opony CST są dostępne w sklepie Akbisport w Gdańsku. Polecamy to miejsce, bo to więcej niż

Czytaj więcej

Zapiszcie ten termin i widzimy się w Gdyni! ✋ #csttires #cstriders #mtbgdyniamaraton

Czytaj więcej

Odkryj markę CST