Jack Rabbit II PRO

Aktualizacja wcześniejszego modelu Jack Rabbit, której celem było uczynienie świetnej opony jeszcze lepszą. Do wzoru bieżnika dodano specjalną warstwę , która zapewnia fantastyczną kontrolę oraz niezrównaną przyczepność i szybkość. Ta kombinacja sprawia, że Jack Rabbit II jest prawdziwym dziełem sztuki o wysokiej skuteczności.

Recenzje zawodników

Dariusz Batek

Praktycznie nowa opona CST. Wykazuje bardzo dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni o luźnej strukturze (błoto, drobne kamienie czy korzenie). Dobrze oczyszczający się bieżnik i miękka guma zapewniają dobrą przyczepność i sprawiają, że opona „lepi” się do podłoża. Zdecydowanie z przeznaczeniem na błoto i trudne warunki. W przypadku amatorów będzie bardzo uniwersalną i pożądaną oponą.

Marta Turoboś

Jack Rabbit II to zdecydowanie lepsze wcielenie Królika. Dotychczas Jack Rabbit w swoim zastosowaniu był bliżej B-Traila niż Patrola. Jack Rabbit II wpisuje się idealnie w środek tych dwóch opon i staje się najbardziej uniwersalnym wyborem w palecie CST. Choć na pierwszy rzut oka JR II od JR I różni się nieznacznie, to - jak to zawsze bywa - diabeł tkwi w szczegółach. Zmniejszona wzdłużnie ilość klocków oraz nowa mieszanka, a przy tym zdecydowanie niższa waga sprawiają, że jest to absolutnie nowy produkt. Myślę, że CST Jack Rabbit II Pro to obecnie absolutny Top of the top w segmencie opon wyścigowych.

Michał Neumann

Świetna waga, dobrze trzyma na każdej nawierzchni. Opona daje trochę większe opory toczenia niż B-Trail, ale jest bardziej uniwersalna - warunki zarówno suche, jaki i mokre.

Jack Rabbit II PRO
RozmiarETRTOTPITechnologieStopkaWagaKolorKod
29x2,20 56-622 120 EPS zwijana 560 czarny TR-CS515
29x2,20 56-622 120 - zwijana 460 czarny TR-CS514
TR-CS515

Data sheet

Product code
TR-CS515
Tread model
C-1747
Usage
MTB
Main size
29
Category
PREMIUM
Model name
Jack Rabbit II PRO

Specific References

UPC
C-1747
New product
chat Comments (0)

Related articles on blog

No related article on blog