WHERE PASSION
MEETS THE GROUND

Poznaj CST Poland

Ogumienie CST (CST Poland) dynamicznie się rozwija, każdego roku robiąc zdecydowany krok do przodu. Od kilku lat flagowym projektem CST w Polsce jest grupa kolarska CST 7R MTB Team, której liderem jest wielokrotny mistrz Polski Dariusz Batek. Opon CST używa coraz więcej ekip kolarskich w Polsce, jak choćby Hurom Sławno Accent Team czy Akademia Kolarska Michała Kwiatkowskiego Copernicus. W 2019 roku braliśmy też udział w słynnym etapowym wyścigu Cape Epic, wyposażając jedną z polskich drużyn w opony CST. Jako CST Poland jesteśmy obecni na całym świecie poprzez udział w sztafecie dookoła świata Bike Jamboree. Uczestnicy tej śmiałej wyprawy również korzystają z niezawodnych opon CST.

Leśne ścieżki, pumptrack, górskie trasy, stary dobry asfalt. Gdziekolwiek jedziesz, tam towarzyszyć Ci będą opony CST, które poradzą sobie z każdym wyzwaniem, jakie stawi przed Tobą obrana droga. Nasze opony rowerowe zaprojektowane są z myślą o połączeniu trwałości i efektywności, bez konieczności rozbijania banku. W naszej ofercie znajdzie się coś dla każdego – dla tych, co rowerem dojeżdżają do pracy, i dla tych, co na rowerze relaksują się w czasie wolnym, dla profesjonalnych kolarzy i amatorów, dla tych w lajkrze, i tych co się wożą luźno. Do wyboru, do koloru!

Rowery

Niezależnie od tego, czy ścigasz się, pracujesz, polujesz czy po trochu wszystkiego, razem z CST pokonasz każdy teren. Właściwe ogumienie to podstawa do robienia osiągów. Mamy to dla Ciebie! Nasze opony oferują innowacyjne technologie odznaczające się wytrzymałością i rozsądną ceną. O ich jakości przekonali się najlepsi - Adam McGill nie może się mylić! Znajdź swoją wersję bieżnika w naszej szerokiej ofercie!

ATV

Motocykle

Gdziekolwiek jesteś łamiąc się w zakrętach lub gazując przez las w nieznane, musisz polegać na swoich oponach, że dowiozą Cię tam, gdzie zmierzasz. Opony CST dadzą Ci wyniki, jakich oczekujesz, trwałość, niezawodność, bezpieczeństwo i komfort jazdy – wszystko to w przystępnej cenie. Naszą specjalnością jest offroad w każdej jego odsłonie. Poznaj naszą ofertę!

4x4

Znajdź odpowiednią oponę dla Twojej maszyny, a ona zabierze Cię wszędzie, gdzie tylko będziesz chciał! W CST wiemy, że gdy wzywają bezdroża, nic nie może Cię zatrzymać. Opony na trudny teren to nasza specjalność! Nasze opony to niezawodność, trwałość i komfort jazdy w jednym.

@cstpoland • Lubię to!

#Social media

@cst_poland • Obserwuj

Mistrzostwa Czech @novacup.cz #cst #csttires #mtb #mtbmarathon #novacup2020 #czechrepublic

Czytaj więcej

Wszystko powoli wraca do normalności... my też 😎🔥 . . #backstronger #cst #cstpoland #csttires #btrail #cycling #bike #mtb #nature #forest #sun #goodphoto #instaphoto #photooftheday #rideresponsibly #rideCST

Czytaj więcej

Jesteśmy w Czechach na imprezie NOVA CUP🚵‍♂️ Nieprzypadkowo dzisiejszy maraton nazywa się “Sahara Race" 😎 #csttires

Czytaj więcej

Maciej Więckowski #501 🔥🔥 #csttires #cstriders #cstfamily

Czytaj więcej

🏆🇵🇱 Gustaw Dądela 🇵🇱🏆 Mistrzostwo Polski BMX Racing dla CST Operative ✌️ ➡️ http://cstpoland.pl/pl/485--bmx Mistrzostwo Polski Pumptrack dla CST B-Trail ✌️ ➡️ http://cstpoland.pl/pl/466--mtb fot. Marek Komisaruk

Czytaj więcej

Kacprowi nie wszystko wyszło tak, jak planował, a mimo to wywalczył 2. miejsce. 🥈👏 Co będzie, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem? 😉 #csttires

Czytaj więcej