Przewiń w dół Przewiń w dół

W dniach 19-21 września odbyły się jubileuszowe targi rowerowe Kielce Bike Expo.

To już 10. edycja największych branżowych targów w Europie Środkowo – Wschodniej. Bike Expo od samego początku odwiedza cała rowerowa Polska (i nie tylko) - to impreza dedykowana wszystkim rowerzystom, zarówno tym profesjonalnym, jak i amatorom.

Program jubileuszowych targów był bardzo bogaty w wydarzenia towarzyszące. Dwa pierwsze dni, jak zawsze, miały charakter spotkań biznesowych, natomiast sobota była dniem otwartym dla wszystkich miłośników dwóch kółek. Wtedy też odbył się kończący imprezę wyścig Bike Atelier MTB Maraton, na którym oczywiście nie mogło zabraknąć zawodników grupy CST 7R MTB Team.

Dla CST kieleckie targi są każdego roku czasem specjalnym. To zawsze świetna okazja do „rowerowych” rozmów w gronie przyjaciół oraz znajomych z branży. Przede wszystkim jednak możemy zaprezentować szerszej publiczności naszą nową kolekcję opon. Nie inaczej było w tym roku, jednak teraz wydarzyło się coś dla nas wyjątkowego.

Podczas tegorocznych targów Kielce Bike Expo portal Velonews.pl przyznał CST nagrodę za najlepszą oponę 2019 w kolarstwie górskim, za którą uznano CST JACK RABBIT II PRO! Dodatkowo doceniono wkład CST w rozwój kolarstwa i wspieranie zawodników. Dziękujemy - jesteśmy dumni z tego wyróżnienia!

Wszystkim, których mieliśmy przyjemność spotkać w Kielcach, mówimy: wielkie dzięki i do zobaczenia za rok!